מגשי אירוח לאירועים

למה לשבור את הראש? קל, נעים ופשוט הרבה יותר ( ולא מכאיב כלל) לפתוח אותו להצעה שאי אפשר לסרב לה: הזמנת מגשי אירוח לאירועים. המגשים כוללים מזונות עשירים ומגוונים, טעימים משביעים, המתאימים לכל סוגי האירועים ולכל מספר של משתתפים: הידע העשיר והניסיון המצטבר שלנו מאפשרים לנו לספק לכם את כל המידע החשוב והרלוונטי לקבלת החלטה מושכלת על תכולת מגשי אירוח לאירוע המתוכנן שלכם בהינתן האומדן המקורב של מספר המשתתפים בו.

מגשי האירוח שלנו

מה בתפריט של מגשי אירוח לאירועים?

גילוי נאות: אנחנו שוקדים כל העת על חידוש, גיוון והעשרה. סביר להניח שבין מועד כתיבת הדברים לבין המועד שבו תקראו אותם יתווספו מאכלים חדשים לתפריט שלנו- שהוא זורם ודינמי- ונוכל להציע לכם להוסיף פריטים שמן הסתם אפילו אנחנו עדיין לא יודעים מה הם יהיו וכיצד ייראו…

ההיצע מגוון ועשיר ובחירת פריטי התפריט נתונה בידיכם ( נשמח לייעץ ולהמליץ). קישים אישיים, סיגרים, פוקאצ'ות אישיות, סיגרים מלוחים, מגשי ירקות, מגשי פירות העונה, סלטים (לרבות סלט יווני קלאסי), כריכונים, , פסטות, פפיונים ברוטב עשיר, סביחונים, מיני בייגל, סושי ועוד.

מגשי אירוח לאירועים בלתי פורמליים

מידותיהן הקטנות של המנות הופכות אותן למנות המתאימות ביותר לאירועים בלתי פורמליים, לרבות כאלה אשר חלק ניכר מהזמן המשתתפים בהם עומדים על רגליהם ומסתובבים בשטח או במתחם האירוע. ניתן לגשת אל מגשי האירוח בכל זמן נתון, לקחת מנה מועדפת (אפשר במובן בידיים) לתת ביס ו… כבר לוכדות את העיניים מנות אחרות, שאף הן מגרות את העין ואת החך.

מתכונת ההגשה של המזון באמצעות מגשי אירוח לאירועים היא פשוטה, מועדפת ומומלצת. היא נותנת מענה מלא לכל סוג של אירוע בכל מקום שהוא נערך. נשמח לשרת אתכם לשובע ולשביעות רצון מלאה.

מגש אירוח סנדבינצ'י מגשים לאירועים
סגירת תפריט
Call Now Button