מגשי אירוח בטבעון

לא פעם מחפשים תושבי טבעון והסביבה אחר מגשי אירוח או קייטרינג חלבי בטבעון, בין אם מדובר על אירגון של אירוע עסקי במשרד או אירוע שמתקיים מחוצה לו כמו לדוגמא השקת מוצר, כנס חברה  או אפילו יום גיבוש לעובדים. גם אם אתם תושבי טבעון והסביבה, מחפשים פתרון קולינרי לאירוע פרטי כמו יום הולדת, מסיבת רווקות באלוני אבא או סתם אירוח חברים  תוכלו למצוא את כל התשובות אצלנו באתר.

מגשי האירוח שלנו

בתיאבון היא ברכה והיא איחול. כאן ועכשיו, באתר, היא אות פתיחה לחגיגה קולינרית, עשירה ומשובחת, של טעמים, ריחות ומרקמים.

מאפים, מתבלים, סלטים, פוקאצ'ות, ירקות קלויים, קישים אישיים, פסטות, מגוון סלטים (מתובלים ברטבים המעצימים את טעמם), מגשי ירקות, מגשי פירות קינוחים – אלה ועוד עשויים מחומרי גלם איכותיים וטריים. מגשי אירוח בטבעון בפרט ובכל מקום שהוא בכלל הם מתכונת הגשה פשוטה, קלה ונוחה, הנותנת מענה לכל סוג של אירוע, בכל שעה ביום.

מגשי אירוח מייתרים את ההגשה לשולחן

ניתן לקבל ייעוץ להרכבת תפריט עשיר, מגוון, טעים ומזין. באמצעות אפיון האירוע והגדרתו על פי נתונים רלוונטיים כגון: סוג האירוע, מספר המשתתפים בו, מיקומו, השעה שבה יתקיים ועוד, ניתן לצמצם את הפער – ואף לבטלו!- בין הרצוי למצוי.

מגשי אירוח מייתרים חלק ניכר מהלוגיסטיקה של הכנת השולחנות, עריכתם הגשת המזון אליהם וחיסול הארוחה. מנות-אצבע קטנות, שניתן לאכול אותם מהיד לפה, בביס אחד או שניים, מאפשרים לאכול גם ללא צורך בישיבה.

מגשי אירוח בטבעון - כיבוד קל ועשיר

מגשי אירוח בטבעון מאפשרים לתושבי העיר והסביבה ליהנות ממזונות טעימים ומשביעים גם בהעדר סיבה מיוחדת הזמנתם. ניתן ומומלץ ליהנות מהם לא רק באירועים חגיגיים אלא גם בסתם יום של חול- ככיבוד מזין בישיבות, בעיקר כאלה המתקיימות בשעות שאינן שעות ארוחה רשמיות, לפתיחת הבוקר, בהפסקת צהריים, להזרמת אנרגיה בשעות אחר הצהריים, בנשנוש ש"בין לבין" ועוד.

מגשי אירוח בטבעון
סנדבינצ'י - פתרונות קולינריים

עיניכם הקוראות את המלים והרואות את התמונות עדות- מה שמוצע לכם נועד, לא נכחיש, לגירוי התיאבון ולעוררותו, אבל הוא בעיקר נועד כדי לתת לכם מענה קולינרי ייעודי וייחודי לכל צורך ומטרה שהיא: ארוחות חלביות שמוגשות על מגשי אירוח בטבעון – תאווה לעיניים ולחך. בתיאבון!

סגירת תפריט
Call Now Button